Telefoniczny Doradca Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika
16. 9. 2024

☀☀ Polenergia Fotowoltaika to najszybciej rozwijająca się firma w branży fotowoltaicznej w Polsce! Dołącz do nas i Ty! ☀☀

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego

lokalizacja: Warszawa, Szturmowa 2

Twój zakres obowiązków

Działania sprzedażowe w największej organizacji OZE w Polsce

Doradztwo w zakresie energetyki

Kontakt telefoniczny oraz sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu

Praca na gotowej bazie Klientów

Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami Biznesowymi

Nasze wymagania

Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Łatwość nawiązywania kontaktów

Samodzielność oraz chęć podejmowania wyzwań

Determinacja oraz ponadprzeciętna wytrwałość w dążeniu do celu

To oferujemy

Pracę w firmie, która jest częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce

Współpracę z JEDYNĄ firmą w branży OZE, w której brak dotacji nie jest problemem

Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki to jesteśmy najlepszym kierunkiem

Jasna ścieżka kariery, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i jeszcze więcej zarobić

Wyjazdy zagraniczne dla najlepszych ( Barcelona2022, Alpy2023, Ibiza2023, Dubaj 2024 )

⏰ Pełny kalendarz jakościowych spotkań umawianych przez Dział Wsparcia Sprzedaży

⭐ Najbardziej efektywne wdrożenie- Nasi trenerzy z pewnością zadbają o to aby przekazać Wam niezbędną wiedzę do rozpoczęcia pracy

Wsparcie przełożonego oraz zespołu na każdym etapie wdrożenia i współpracy

Narzędzia do pracy od pierwszego dnia - auto służbowe ( również do użytku prywatnego) kartę paliwową, telefon, iPad

Multisport, MultiLife, opieka medyczna

Proces rekrutacji:

1⃣ Rozmowa telefoniczna,

2⃣ Zaproszenie na spotkanie stacjonarne lub online,

3⃣ Informacja zwrotna po spotkaniu.

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584