Telefoniczny doradca ds. sprzedaży TAURON w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura we Wrocławiu, poszukuje kandydatów na stanowisko: Telefonicznego doradcy ds. sprzedaży TAURON

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa infolinii sprzedażowej branży energetycznej,
  • obsługa Klientów i sprzedaż produktów/usług poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, chat czy video chat,
  • obsługa umów Klientów bądź procesu zmiany dostawcy energii,
  • obsługa informacji, zgłoszeń, reklamacji handlowych i technicznych, aktualizacja danych w systemach,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w Call Center,
  • płynna znajomość języka polskiego w komunikacji pisanej i mówionej,
  • obsługa komputera,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • wykształcenie min. średnie,
  • możliwość pracy w trybie zmianowym 7-20.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne 4797 zł brutto oraz premie do 700 zł netto,
  • pracę w biurze w samym sercu Wrocławia,
  • możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
  • profesjonalny onboarding,
  • wsparcie przełożonego,
  • brak dress code'u.

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678