Technolożka/Technolog Odzieży
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
HR Consulting
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Projektantami w zakresie technologii oraz konstrukcji bielizny
  • Analiza i ocena projektów odzieżowych pod kątem technologii produkcji
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej
  • Komentowanie i monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów
  • Udział w spotkaniach działowych i przymiarkach odzieży z modelką techniczną
  • Przygotowanie szablonów
  • Nadzorowanie jakości
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie z uwzględnieniem konstrukcji bielizny
  • Analizowanie konkurencji pod względem konstrukcji i rozwiązań technologicznych
  • Współpraca z Grafikami, Projektantami, z innymi Działami, w tym Działem Kupieckim

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad kroju i szycia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w programie CorelDRAW lub Adobe Illustrator
  • Wykształcenie kierunkowe, np. Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią, Wzornictwo ubioru i akcesoriów mody, Konstrukcja i technologia ubioru
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Długofalowy horyzont zatrudnienia w stabilnej rynkowo firmie
  • System premiowy oparty o realizację celów indywidualnych i zespołowych
  • Pracę w doświadczonym zespole złożonym z profesjonalistów i entuzjastów mody, którzy tworzą i rozwijają rynek bielizny w Polsce
  • Pakiet dla młodych Mam wracających po urlopie macierzyńskim
  • Dynamiczne otoczenie, gdzie doceniamy kreatywność i nowatorskie podejście
  • Pracę hybrydową (4 biuro +1 zdalnie)
  • Nowoczesne, dobrze wyposażone biuro
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, dodatkowy monitor
  • Rabaty pracownicze na produkty firmy – 50% co miesiąc
  • Parking dla Pracowników
  • Niepowtarzalną atmosferę i przyjazne środowisko pracy?

  • Szukasz pracodawcy, który jest liderem rynkowym w swojej branży?
  • Interesują Cię nowości w branży FASHION i jesteś mistrzynią/mistrzem technologii?
  • Znasz trendy, technologia odzieży nie ma przed Tobą tajemnic?
  • Twoim żywiołem jest proces tworzenia projektów w Teamie z Projektantami i Grafikami?
  • Nadal chcesz się rozwijać w gronie podobnych Pasjonatów?
  • Jeśli odpowiedź brzmi 5 x TAK - nie zwlekaj, to oferta właśnie dla CIEBIE?

  • Praca Gdańsk
  • Technolog Gdańsk
  • Technolog żywności Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584