Technolog_Grabowo
  • Grabowo
Grabowo, Grabowo, Polska
Grupa ENERIS
13. 4. 2024

Grupa Eneris jest wiodącą firmą w sektorze ochrony środowiska. Aktualnie do naszego Zakładu w Grabowie, który specjalizuje się w recyklingu tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Grabowo

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym: kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji
  • Wyszukiwanie nowych surowców na rynku
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej (karty technologiczne, karty prób) i jej nadzorowanie
  • Czynny udział w realizacji projektów wdrożeniowych - od pomysłu do realizacji - w aspekcie opracowania technologii produkcji, w tym norm technologicznych z uwzględnieniem kosztu wytworzenia i efektywności procesu
  • Nadzór i optymalizacja sprzętu i procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych
  • Optymalizacja i zwiększanie efektywności procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz chęć doszkolenia się w zakresie stosowanych technologii
  • Umiejętność ustawiania odpowiednich parametrów procesu produkcyjnego
  • Dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii chemicznej lub inżynierii materiałowej
  • Mile widziana znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju, szkoleń - inwestujemy w naszych Pracowników i wspieramy ich w rozwoju zawodowym!
  • Pakiet benefitów w tym m.in.: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie i karty sportowej

  • Praca Grabowo
  • Grabowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749