Technolog żywności w branży drobiarskiej
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne oraz zespołem podległych pracowników.
  • Nadzór technologiczny nad produkcją oraz optymalizacja procesów produkcyjnych.
  • Analiza technologiczna, ekonomiczna i jakościowa produktów w tym zapewnienie odpowiedniej jakości surowców.
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych i zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa oraz wewnętrznymi normami jakości przyjętymi w zakładzie.
  • Kontakt z zewnętrznymi organami kontroli, w tym bieżący kontakt Lekarzem Weterynarii nadzorującym zakład.
  • Rozwój produktów i asortymentu, w tym kreowanie nowych produktów i wsparcie w procesie kalkulacji i wprowadzania ich na rynek.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość branży mięsnej, w szczególności drobiarskiej.
  • Znajomość procesów produkcyjnych i technologii żywności.
  • Znajomość przepisów sanitarno-higienicznych oraz systemów GHP, GMP, HACCP, potwierdzona certyfikatami branżowymi.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami zagranicznymi B2/C1.
  • Umiejętności zarządzania zespołem i organizacji pracy.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność osiągania wyznaczonych celów.

Pracodawca oferuje

  • Współpracę w ramach kontraktu B2B lub umowy o pracę.
  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego.

  • Praca Nowy Sącz
  • Technolog żywności Nowy Sącz
  • Technolog Nowy Sącz
  • Przetwórca żywności Nowy Sącz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nowy Sącz
  • Doradca podatkowy w Polsce Nowy Sącz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584