Technolog Żywności - Kierownik Produkcji
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacjami zakładu produkcyjnego (rozbiór mięsa drobiowego: indyk, kurczak)
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad zespołem, rekrutacja i szkolenie pracowników
  • Zarządzanie budżetem działu produkcyjnego i optymalizacja kosztów
  • Nadzór technologiczny nad produkcją
  • Analiza technologiczna, ekonomiczna i jakościowa produktów
  • Wdrażanie i optymalizacja nowych produktów
  • Koordynacja prób i testów produktów
  • Współpraca z Zarządem i działem handlowym
  • Przygotowywanie danych do wycen produktów
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii produkcji
  • Dobór, zatwierdzanie i kontrola jakości surowców
  • Monitorowanie jakości produkowanych wyrobów i koordynowanie nieprawidłowości
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju asortymentu firmy
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną (atesty, specyfikacje, etykiety)
  • Nadzór i wprowadzanie zmian w systemie nadzoru wewnętrznego (HACCP, GHP, GMP)
  • Przygotowywanie dokumentów produkcyjnych do zatwierdzenia przez Powiatowego Lekarza Weterynarii
  • Nadzór nad dokumentami i badaniami mikrobiologicznymi mięs oraz badań środowiska pracy
  • Bieżący kontakt z Lekarzem Weterynarii nadzorującym zakład
  • Przeprowadzanie i nadzór nad postępowaniem reklamacyjnym

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość branży mięsnej – drobiarskiej i innych
  • Znajomość procesów produkcyjnych branży mięsnej – drobiarskiej i innych
  • Znajomość trendów rynkowych branży mięsnej – drobiarskiej
  • Znajomość przepisów sanitarno-higienicznych
  • Umiejętność organizacji swojej oraz zespołu pracy
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi
  • Umiejętności rekrutacyjne do tworzenia własnego zespołu
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność osiągania wyznaczonych celów
  • Certyfikat ukończenia szkoleń branży mięsnej z zakresu GHP, GMP i systemu HACCP oraz ich znajomość

Pracodawca oferuje

  • Umowę B2B
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku

  • Praca Nowy Sącz
  • Technolog żywności Nowy Sącz
  • Technolog Nowy Sącz
  • Przetwórca żywności Nowy Sącz
  • Kierownik Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Kierownik działu personalnego Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584