Technolog Żywności
  • Radzyń podlaski
Radzyń Podlaski, Radzyń podlaski, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Dla naszego klienta - organizacji, która jest jednym z największych polskich producentów sera poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Technolog Żywności.

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii żywności lub pokrewnej
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w technologii produkcji
  • Otwartości na nowe doświadczenia i umiejętności rozwiązywania problemów produkcyjno-technologicznych
  • Dokładności, sumienności, samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do nauki języków obcych lub studiów, karta multisport, prywatna opieka medyczna oraz dofinasowanie do wypoczynku

Zadania

  • Nadzór nad produkcją serów twarogowych i napojów fermentowanych
  • Udział w projekcie wdrożenia nowych produktów
  • Wprowadzanie usprawnień i optymalizacji procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności i efektywności
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną oraz opracowywanie i aktualizowanie instrukcji technologicznych
  • Skuteczne współdziałanie z innymi działami firmy w obszarze technologii i produkcji

  • Praca Radzyń Podlaski
  • Radzyń Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392