Technolog / Technolożka (specjalizacja chemia)
  • Jasło
Jasło, Jasło, podkarpackie, Polska
Nowy Styl
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • optymalizacja procesów produkcyjnych związanych z procesami chemicznymi
  • dbanie o zgodność procesów z wymaganiami formalnymi oraz administrowanie dokumentacją
  • utrzymanie i rozwój systemów zarządzania w zakresie procesów i materiałów chemicznych
  • udział w procesie testowania, wdrażania oraz nadzoru nad środkami chemicznymi
  • wsparcie w realizacji projektów dotyczących zagadnień chemicznych
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, inżynieria środowiska (inżynier/licencjat)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu Office, w szczególności Ms Excel
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość wymagań prawnych w zakresie chemii (REACH, POP, itp.)
  • znajomość narzędzi informatycznych związanych z zarządzaniem zagadnieniami chemicznymi

Oferujemy:

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej oraz kursu języka obcego, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Praca Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584