Technolog / Specjalista ds. Rozwoju Produktu - branża spożywcza - rekrutacja online
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną z branży produkcji i przetwarzania żywności, dla której poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Produktu ze znajomością języka angielskiego.

Technolog / Specjalista ds. Rozwoju Produktu - branża spożywczaMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Tworzenie nowych produktów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Wykonywanie testów/prób technologicznych na produkcji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Bieżące wprowadzanie nowych i udoskonalanie istniejących receptur
  • Tworzenie kart produktów i specyfikacji produktów
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych w procesie produkcyjnym
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • Udział w opracowywaniu instrukcji technologicznych, nadzór nad ich dostępnością dla pracowników i dbanie o ich aktualność
  • Nadzór nad etykietami i prawidłowością oznakowania gotowego produktu, zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie na kierunku technologia żywności, towaroznastwo, mleczarstwo, rolnictwo lub zbliżone
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do rozwoju w dziale technolgii i innowacji
  • Znajomość procesów zachodzących w przemyśle spożywczym
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim - jest wymogiem koniecznym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego
  • Pracę w szybko rosnącej i stabilnej na kryzys branży

  • Praca Białystok
  • Technolog Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Technolog żywności Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055