Technolog / Programista maszyn CNC
  • Trzcianka
Trzcianka, Trzcianka, wielkopolskie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i nadzorowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, szlifowanie, EDM
  • dobór narzędzi do obróbki skrawaniem;
  • przygotowanie programów CNC
  • optymalizacja procesów produkcji
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: budowa maszyn, inżynieria produkcji)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min B1)
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość metrologii
  • zdolność analitycznego myślenia
  • obsługa programów CAD-CAM 3D
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.
  • Znajomość procesów technologicznych EDM
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się skandynawskiej firmie
  • 3-miesięczne wdrożenie pod okiem najlepszych specjalistów
  • dostęp do bogatej bazy szkoleń i kursów Hydro learning
  • pracę w zespole doświadczonych fachowców
  • zdobywanie ciekawych i nowych doświadczeń zawodowych w nowych projektach
  • szerokie możliwości rozwoju
  • dobra atmosfera w zespole
  • pakiet świadczeń dodatkowych m.in. świadczenie socjalne, prywatna opieka medyczna, pakiet Mental Health, karta sportowa, upominki świąteczne, udział w grupach sportowych, Kafeteria My Benefit, karty podarunkowe, ubezpieczenie na życie, bonusy roczne i wiele innych

  • Praca Trzcianka
  • Operator maszyn Trzcianka
  • Trzcianka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941