Technolog Programista
  • Jedlicze
Jedlicze, Jedlicze, podkarpackie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4321946

Obowiązki

  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej robót remontowych i inwestycyjnych pod względem jej kompletności, zgodności ze zleconym zakresem robót, technicznymi możliwościami wykonania,
  • wnioskowanie potrzeby uzupełnień i opracowań dokumentacji technicznej/odbiorowej oraz uzgadnianie wynikłych zmian ze zleceniodawcą lub odpowiednim biurem projektów,
  • określanie i opracowywanie zapotrzebowań materiałowych wraz z wymaganiami dla materiałów, niezbędnych do realizacji zadania, W razie potrzeby uzgadnianie wprowadzania materiałów zastępczych zgłaszanych przez uprawnione działy,
  • opracowanie przewodników produkcyjnych,
  • opracowywanie we współpracy z innymi działami technologii napraw i modernizacji dla urządzeń, dla których wymagany jest odbiór przez jednostki dozoru technicznego i nadzór nad ich wykonaniem,
  • zebranie warunków technicznych wykonania i odbioru dotyczących opracowywanego zadania,
  • opracowywanie wytycznych realizacji robót pod względem technologicznym,
  • przygotowywanie zapytań technicznych i prowadzenie uzgodnień z klientem/projektantem w przypadku błędów lub nieścisłości w dokumentacji,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, robotyka i automatyzacja procesów lub inżynieria lotnicza,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • umiejętność odczytywania i interpretowania rysunku technicznego,
  • umiejętność programowania maszyn CNC z oprogramowaniem EDGECAM lub podobnym, system sterowania maszyny Heidenhain TNC 640,
  • wiedza z zakresu procesów technologicznych oraz narzędzi do obróbki części,
  • umiejętność obsługi programów Pakietu MS Office, programów graficznych CAD/CAM,
  • mile widziane uprawnienia SCC,
  • możliwość wyjazdów do pracy na projektach realizowanych w kraju lub za granicą.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i kursów,
  • pakiet benefitów (m.in. karta Multi Sport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Jedlicze
  • Jedlicze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584