Technolog Produktu
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Harper Hygienics S.A.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych i modyfikacja istniejących produktów kategorii higienicznej (podkłady higieniczne, płatki higieniczne, patyczki higieniczne),
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją produktową (karty logistyczne, BOM, specyfikacje produktu, specyfikacje surowców, dokumentacja rysunkowa,
  • Zlecanie i udział w próbach technologicznych, ocena i weryfikacja założeń projektowych pod względem jakościowym i technologicznym,
  • Opracowywanie procedur i instrukcji działowych,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi: zdobywanie informacji o nowych rozwiązaniach technologicznych, udział w ocenie nowych rozwiązań i analiza możliwości zastosowania dla firmy,
  • Sporządzanie raportów i innych dokumentów technicznych wynikających z procesów realizowanych w firmie,
  • Przygotowywanie rysunków technicznych opakowań, etykiet, pomocniczych, oraz innych obrazujących przebieg procesów,
  • Sprawdzanie poprawności przygotowania projektów graficznych opakowań, etykiet, oraz innych przez firmy zewnętrzne na zgodność z rysunkiem technicznym i założonymi wymaganiami,
  • Śledzenie trendów rynkowych (udział w seminariach, targach branżowych). Przedstawianie pomysłów i rekomendacji dla firmy,
  • Stała współpraca z działem marketingu, kontroli jakości, zakupów, produkcji,
  • Udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych, produkcyjnych oraz analizach ryzyka.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w działach technologii, R&D przy wdrażaniu i rozwijaniu produktów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Znajomość programu CAD (SolidEdge 2D),
  • Znajomość pakietu office,
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,
  • Rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251