Technolog produkcji suplementów diety (tabletek i kapsułek) - OstroVit
  • Zambrów
Zambrów, Zambrów, Podlaskie, Polska
OSTROVIT sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie receptur na tabletki i kapsułki,
  • Opracowywanie formulacji i technologii produkcji suplementów diety w postaci kapsułek żelatynowych miękkich, z uwzględnieniem aktualnego ustawodawstwa oraz procedur HACCP,
  • Ocena i dobór substancji pomocniczych pod kątem ich zgodności z aktualnymi przepisami dotyczącymi suplementów diety,
  • Wykonywanie prób technologicznych w skali laboratoryjnej i produkcyjnej,
  • Transfer technologii ze skali laboratoryjnej do skali produkcyjnej,
  • Nadzór technologiczny produktów w fazie wdrożenia, doradztwo w zakresie doboru urządzeń produkcyjnych,
  • Analizę ryzyka procesów produkcyjnych,
  • Opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej produktów w obszarze R D produktu,
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji przebiegu procesów produkcyjnych i technologicznych.

WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (inżynier produkcji, technolog żywności lub pokrewne),
  • Znajomość technologii i procesu produkcyjnego tabletek i kapsułek,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z literatury fachowej,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Duża samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:
  • Pracę na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Praca w młodym zespole,
  • Stabilność i komfortowe warunki pracy,
  • System szkoleń dających szanse rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności,
  • Benefity pracownicze (dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, rabat na firmowe produkty, eventy integracyjne).

  • Praca Zambrów
  • Pracownik produkcji Zambrów
  • Zambrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563