Technolog produkcji stolarki aluminiowej
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z Dąbrowy Górniczej, zajmującego się produkcją drzwi i okien aluminiowych poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

-         Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technologicznej w procesie produkcji okien i drzwi

-         Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych usprawniających produkcję

-         Zarządzanie zamówieniami na materiały i narzędzia w celu utrzymania ciągłości produkcji

-         Współpraca z innymi działami w celu poprawy jakości wytworzonego wyrobu

-         Kontrola parametrów wyrobów gotowych z dokumentacją techniczną

-         Nadzór nad raportami produkcyjnymi oraz  ich analiza pod kątem wydajności produkcji

Wymagania:

-         Wykształcenie techniczne

-         Znajomość programu Auto-Cad

-         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

-         Znajomość branży aluminiowej lub pokrewnej oraz procesów technologicznych związanych z ich produkcją

-         Prawo jazdy kat. B

-         Umiejętność pracy pod presją czasu

-         Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów

-         Samodzielność i zaangażowanie

-        Mile widziane doświadczenie w firmie zajmującej się produkcją  aluminiowych okien i drzwi

-        Mile widziana znajomość programów typu Licz Okno

Oferujemy:

-         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-         Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i wiedzy kandydata

-         Atrakcyjny systemem premiowym

-         Dofinansowanie do karty Multisport

-         Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Technolog Dąbrowa Górnicza
  • Technolog żywności Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536