Technolog Produkcji Okien Drewnianych
  • 47-480 KORNICE
śląskie, 47-480 KORNICE, śląskie, Polska
Eko Okna S.A.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • parametryzacje programu nadzorującego produkcję
  • opracowywanie dokumentacji niezbędnej do wykonywania zlecenia
  • opracowywanie rysunków technicznych w programie AutoCad
  • udział w prowadzeniu szkoleń z zakresu technologii produkcji
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych za pośrednictwem Helpdesk

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w procesie produkcji okien drewnianych
  • masz wiedzę na temat obróbki drewna
  • posiadasz praktyczną znajomość programu AutoCad
  • potrafisz czytać dokumentację techniczną

  • cechuje Cię dokładność oraz chęć do nauki

Mile widziane:

  • umiejętność programowania maszyn CNC oraz znajomość maszyn stosowanych w obróbce drewna

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne i świąteczne
  • umowę o pracę
  • pracowniczy program emerytalny
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • benefity dla rodziców

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941