Technolog produkcji
  • Łochów
Łochów, Łochów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Optymalizacja procesu produkcji
  • Inicjowane działań zwiększających efektywność
  • Koordynacja zespołu produkcyjnego
  • Zarządzanie produkcją i infrastrukturą poboczną
  • Optymalizacja kosztów produkcyjnych, planowanie i zapewnianie ciągłości produkcji, w oparciu o plan i dostępne zasoby produkcyjne, zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
  • Nadzór nad nowymi uruchomieniami
  • Transfer technologii, opracowywanie i monitorowanie dokumentacji procesowej jak i technicznej

WYMAGANIA:
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, kontroli procesu produkcyjnego, KPI
  • Znajomość rysunku technicznego, dokumentacji procesu technologicznego, PFMEA oraz Control Plan
  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów
  • Praktyczne doświadczenia w zarządzaniu

    produkcją
  • Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych, wytłaczania,

    zgrzewania i/lub procesów montażowych
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Pakiet Office w szczególności Excel

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie zgodnie z oczekiwaniami finansowymi kandydatów (do indywidualnego rozpatrzenia)
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wprowadzające

  • Praca Łochów
  • Pracownik produkcji Łochów
  • Łochów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551