Technolog produkcji
  • Bełżyce
Bełżyce, Bełżyce, lubelskie, Polska
Lst - Polska Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Miejsce pracy: Bełżyce
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za proces produkcji od strony technologicznej
  • Nadzór nad przerobem owoców świeżych, produkcją i przerobem liofilizatów
  • Nadzór nad składowaniem owoców świeżych, mrożonych i liofilizatów,
  • Rozliczanie i nadzór nad pracownikami biorącymi udział w produkcji,
  • Nadzór nad zagospodarowaniem odpadów poprodukcyjnych
  • Wykazywanie inicjatywy w zakresie opracowywania nowych produktów i rodzajów opakowań
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną i jakościową
  • Wsparcie dla obszarów jakościowych i technologicznych , w tym prowadzenie szkoleń
  • Obliczanie wartości odżywczej produktów
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- technologia żywności, mikrobiologia, technologia i chemia spożywcza lub pokrewne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu przetwórstwa spożywczego
  • Znajomość standardów jakościowych ISO, BRC, IFS
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Praca Bełżyce
  • Pracownik produkcji Bełżyce
  • Bełżyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941