Technolog produkcji
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z.o.o.
26. 3. 2024

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Technolog Produkcji.
Jeżeli szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy zgłoś się do nas!
Lokalizacja: Węgrów
oferujemy:
-wynagrodzenie zgodnie z oczekiwaniami finansowymi kandydatów (do indywidualnego rozpatrzenia)
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-szkolenia wprowadzające
zadania:
-optymalizacja procesu produkcji
-inicjowane działań zwiększających efektywność
-koordynacja zespołu produkcyjnego
-zarządzanie produkcją i infrastrukturą poboczną
-optymalizacja kosztów produkcyjnych, planowanie i zapewnianie ciągłości produkcji, w oparciu o plan i dostępne zasoby produkcyjne,
-nadzór nad nowymi uruchomieniami
-transfer technologii, opracowywanie i monitorowanie dokumentacji procesowej jak i technicznej
oczekujemy:
-znajomości narzędzi Lean Manufacturing, kontroli procesu produkcyjnego, KPI
-znajomości rysunku technicznego, dokumentacji procesu technologicznego, PFMEA oraz Control Plan
-znajomości narzędzi rozwiązywania problemów
-praktycznego doświadczenia w zarządzaniu produkcją
-znajomości procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych, wytłaczania,
zgrzewania i/lub procesów montażowych
-znajomości języka angielskiego na poziomie B2
-pakiet MS Office, w szczególności Excel
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Siedlce
  • Technolog Siedlce
  • Technolog żywności Siedlce
  • Pracownik produkcji Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714