Technolog produkcji
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
M.M. METAL-BUD
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór i organizacja pracy brygad przy produkcji konstrukcji stalowych
  • przygotowywanie zestawień do zakupów w/g dokumentacji technicznej

  • kontrola stanów magazynowych materiałów

  • kompletowanie dokumentacji jakościowych materiałów

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • prowadzenie ZKP

  • tworzenie programów na wypalarkę plazmowo-gazową

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne lub budowlane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży spawalniczej i zasad produkcji konstrukcji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zdolności organizacyjne, terminowość, dokładność, zaangażowanie

  • obsługa AutoCAD

  • umiejętność pisania programów na wypalarkę plazmowo-gazową
  • obsługa Excel

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę

  • praca w systemie jednozmianowym

  • wysoki pakiet ubezpieczeń grupowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Technolog Piotrków Trybunalski
  • Technolog żywności Piotrków Trybunalski
  • Pracownik produkcji Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251