Technolog procesu (branża spożywcza)
  • Opole
technolog procesu (branża spożywcza)
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Jeśli jesteś gotowy na rozwój w branży spożywczej zapraszamy do aplikowania.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, technologia żywności, żywienie człowieka lub pokrewne),
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w przemyśle FMCG,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jako: technolog, inżynier procesu, inżynier produkcji w branży spożywczej,
  • mile widziana znajomość procesów obróbki termicznej oraz ekstruzji,
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • doświadczenie w prowadzeniu grup projektowych (do 10 osób),
  • znajomość języka angielskiego i polskiego umożliwiające swobodną komunikację,
  • biegła znajomość MS Office, w tym bardzo dobrej znajomość MS Excel,
  • podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego,
  • dążenie do rozwiązywania problemów, myślenie analityczne, kreatywne poszukiwanie rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • rozwój w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży spożywczej,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe

Zadania

  • optymalizacja procesów produkcyjnych i operacyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności, produktywności i kosztów wytwarzania,
  • parametryzacja procesów,
  • opracowywanie i wdrażanie standardów operacyjnych i procedur dla procesów produkcyjnych,
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi pod kątem wyznaczonych standardów,
  • wdrażanie nowych technologii produkcyjnych,
  • przejmowanie produktów z fazy R&D i wdrażanie do fazy produkcyjnej,
  • inicjowanie i prowadzenie projektów zmierzających do poprawy wydajności linii produkcyjnych,
  • analizowanie odstępstw w procesach lub jakości wyrobu gotowego w oparciu o dane produkcyjne,
  • monitorowanie wskaźników efektywności linii,
  • identyfikowanie źródeł problemów technologicznych i jakościowych, wdrażanie działań naprawczych,
  • udział w realizacji projektów w oparciu o zasady koncepcji Lean Manufacturing,
  • prowadzenie grup roboczych w zakresie definiowania i rozwiązywania problemów,
  • obsługa systemu ERP,
  • sporządzanie raportów, analiz i zestawień dotyczących działu

  • Praca Opole
  • Technolog Opole
  • Technolog żywności Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678