TECHNOLOG - PLANISTA (NR 2540)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Łąkowa 79, 85-463 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
ZUTEH RAIL SPÓŁKA AKCYJNA
17. 9. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Ogólny zakres obowiązków:
- opracowywanie planów produkcyjnych, kalkulacji i ich nadzorowanie;
- nadzór nad poprawnością i kompletnością realizacji zlecenia produkcyjnego;
- doskonalenie procesów produkcyjnych,
- inicjowanie i podejmowania działań zmierzających do minimalizacji i optymalizacji kosztów produkcyjnych;
- podejmowanie działań zmierzających w kierunku wzrostu jakości produkowanych towarów;
- dbałość o przestrzeganie zasad i norm obowiązujących w firmie systemów bezpieczeństwa, jakości i higieny;
- współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem technologicznym, jakościowym i realizacji produkcji,
- dbanie o dobry wizerunek pracodawcy i reprezentowanie go na zewnątrz,
- analiza dokumentacji technicznej pod kątem wymogów technicznych, jakościowych oraz potrzeb kadrowych i materiałowych,
- monitorowanie terminowych realizacji zleceń,
- identyfikacja i komunikacja działań mających na celu udoskonalenie istniejących procesów.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- praca w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- przyjazna atmosfera pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Inne wymagania
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- obsługa komputera wraz z bardzo dobrą znajomością pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość obsługi programów typu CYPNEST i INVENTOR,
- znajomość rysunku technicznego,
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z cięciem i gięciem blach,
- samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu,
- rozwiązywanie problemów i dbałość o szczegóły,
- umiejętność planowania, prowadzenia wielu zadań i efektywnego zarządzania czasem,
- właściwe monitorowanie i kontrola zasobów w celu osiągnięcia codziennych celów produkcji.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), techniczne

  • Praca Bydgoszcz
  • Planista Bydgoszcz
  • Technolog Bydgoszcz
  • Technolog żywności Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584