Technolog Opakowań - rekrutacja online
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
HRK S.A.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient, duża firma produkcyjna poszukuje na stanowisko:

Technolog OpakowańMiejsce pracy: Starogard Gdański   Zakres obowiązków:
  • Nadzór technologiczny nad procesem wdrażania nowych technologii opakowań oraz nadzorowanie i optymalizowanie stosowanych procesów
  • Standaryzacja formatów i procesu pakowania
  • Wsparcie produkcji w procesach optymalizacyjnych
  • Tworzenie planu zmiany i rozwoju opakowań dla obecnych i nowych linii produkcyjnych
  • Ciągły proces optymalizacji technologii produkcji w obszarze opakowań, połączony z testami technologicznymi
  • Tworzenie i testowanie rozwiązań opakowaniowych zgodnych z oczekiwaniami klientów
  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności zużycia opakowań
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną opakowań
  • Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji opakowań nowych produktów
  • Nadzór nad zgodnością technologii opakowań z obowiązującymi normami, wymaganiami prawa
  • Zatwierdzanie pod względem technologii do zakupu i produkcji projektów/ wzorców nowych opakowań produktów
  • Poszukiwanie rozwiązań opakowaniowych do nowych linii produkcyjnych
  Wymagania :
  • Doświadczenie z zakresu technologii opakowań w produkcji FMCG, farmaceutycznej lub opakowaniowej
  • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w procesie produkcji
  • Znajomość rynku opakowań
  • Dobra znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2
  • Wysoka motywacja do dalszego rozwoju w dużej organizacji produkcyjnej
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne, nastawienie na współpracę oraz realizację potrzeb klienta
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętności analityczno-inżynieryjne
  Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki i premie
  • umowę o pracę
  • dodatkowe benefity : multisport, ubezpieczenia, pakiety medyczne, paczki świąteczne, dofinansowania itp.

  • Praca Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055