Technolog opakowań
  • Zdunowo
mazowieckie, Zdunowo, mazowieckie, Polska
Green Factory Sp. z o. o.
24. 8. 2024

Green Factory Sp. z o.o. – jako część Grupy Green Holding - jest liderem w produkcji mytych, pakowanych warzyw oraz dań gotowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym celem jest bycie najlepszą w regionie firmą produkującą żywność pochodzenia roślinnego. Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszego Zespołu. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady, że największą wartością są ludzie.

Obowiązki

  • Celem stanowiska jest zapewnienie jakości i standardu opakowań w produktach z bieżącej oferty Green Factory oraz wdrażanie innowacji w opakowaniach w kierunku EKO
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w związku ze zmieniającym się prawem w tym Dyrektywą Unijną odnośnie odpowiedzialności przedsiębiorstw za zmiany w opakowaniach produktów
  • Tworzenie planu zmiany i rozwoju opakowań dla obecnych i nowych linii produkcyjnych
  • Ciągły proces optymalizacji technologii produkcji w obszarze opakowań, połączony z testami technologicznymi
  • Tworzenie i testowanie rozwiązań opakowaniowych zgodnych z oczekiwaniami klientów i NPD
  • Nadzór technologiczny nad procesem wdrażania nowych technologii opakowań oraz nadzorowanie i optymalizowanie stosowanych procesów
  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności zużycia opakowań
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną opakowań
  • Przeprowadzanie wewnętrznych warsztatów dotyczących opakowań
  • Opracowanie opakowań w odpowiedzi na oczekiwania klientów
  • Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji opakowań nowych produktów przy współpracy z Działem NPD w tym określanie opakowań jednostkowych i zbiorczych do nowych produktów
  • Ścisła współpraca z innymi działami np. z działem kontroli jakości, działem zakupów, działami produkcji i inwestycji
  • Koordynacja przeprowadzania prób produkcyjnych i logistycznych nowych opakowań na liniach produkcyjnych oraz zatwierdzanie opracowanych technologii wytwarzania
  • Opiniowanie przydatności i funkcjonalności oraz wprowadzanie do procesu testowania nowych opakowań
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu wdrożonych technologii
  • Standaryzacja parametrów technologicznych oraz optymalizacja technologii wytwarzania produkowanych wyrobów w przypadku ich modyfikacji
  • Nadzór nad zgodnością technologii opakowań z obowiązującymi normami, wymaganiami prawa w tym SUP i GOZ
  • Zatwierdzanie pod względem technologii do zakupu i produkcji projektów/ wzorców nowych opakowań produktów
  • Nadzorowanie wdrożenia nowych i zmodernizowanych linii produkcyjnych pod względem dopasowania ich do technologii opakowań
  • Wypracowywanie i wdrażanie eko rozwiązań i optymalizacji technologii pakowania produktów
  • Poszukiwanie rozwiązań opakowaniowych do nowych linii produkcyjnych
  • Śledzenie wdrożenia, poszukiwanie i testowanie rozwiązań spełniających wymogi nowych przepisów prawnych
  • Definiowanie rozwiązań dot. opakowań – na rzecz NPD
  • Testowanie przedprodukcyjne opakowań na rzecz NPD i współpraca z technologami dostawców.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie z zakresu technologii opakowań w produkcji spożywczej, farmaceutycznej lub opakowaniowej
  • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w procesie produkcji
  • Znajomość rynku opakowań z naciskiem na opakowania foliowe oraz kartonowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2
  • Wysoka motywacja do dalszego rozwoju w dużej międzynarodowej organizacji produkcyjnej
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne, nastawienie na współpracę oraz realizację potrzeb klienta
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność zarządzania zmianą
  • Orientacja na jakość

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów, m. in. ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, bony świąteczne
  • Niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe, telefon, laptop

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567