Technolog Odzieży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
10. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie technologii pod określony model odzieży do systemu Stream Soft.
  • Obliczanie zużycia tkanin na podstawie wzoru przeszytego, wzoru klienta lub wytycznych z rysunku.
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych związanych z produkcją odzieży.
  • Współpraca z zespołem konstruktorów i produkcji w celu optymalizacji procesów technologicznych.
  • Przygotowywanie kart tkanin do powierzonych zleceń przetargowych.
  • Współpraca z dziełem zaopatrzenia.
  • Zamawianie tkanin, dodatków oraz wypełnenie odpowiednich dokumentów obiegowych związanych z ich rozliczaniem.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy jako Technolog Odzieży.
  • Umiejętność obliczania zużycia tkanin na podstawie różnych wzorów i wytycznych.
  • Znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją odzieży.
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Praca Warszawa
  • Technolog Warszawa
  • Technolog żywności Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228