Technolog obróbki skrawaniem
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie obserwacji procesu obróbki skrawaniem
  • Opracowywanie i aktualizacja opisów procesów technologicznych, kart technologicznych, norm zużycia surowców i materiałów
  • Optymalizacja procesu produkcji (obróbki skrawaniem / montażu)
  • Tworzenie normatywów
  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Nadzór nad procesem technologicznym i reagowanie w przypadku wystąpienia odchyleń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość pakietu Office, programów CAD
  • Uprzejme podejście do współpracowników, otwartość na ludzi, skupienie na zadaniu i celu, otwartość na zmiany
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa

To oferujemy

  • Szkolenia związane z zakresem obowiązków
  • Platformę do nauki j. angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Karty sportowe,
  • Kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Dofinansowanie na dojazdy do pracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Technolog Bydgoszcz
  • Technolog żywności Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584