Technolog meblowy
  • Majdan, ul. Trasa Lubelska 79
mazowieckie, Majdan, ul. Trasa Lubelska 79, mazowieckie, Polska
HEBAN Sp. z o.o.
14. 9. 2024

HEBAN Sp. z o.o. jest firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku sprzedaży akcesoriów, płyt meblowych oraz mebli ekskluzywnych. Jesteśmy przedstawicielami takich marek jak Blum, Swiss Krono czy Peka. Zajmujemy się również produkcją mebli na wymiar. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie technicznych rysunków wykonawczych mebli,
  • analiza otrzymanej dokumentacji projektowej,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dla opracowywanych mebli,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną (rysunki, programy CNC, zmiany projektowe, rozkroje).

Oczekiwania:

  • praktyczna wiedza z zakresu technologii produkcji mebli na wymiar,
  • znajomość oprogramowania CORPUS,
  • mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • bezpłatny parking,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567