Technolog meblowy
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, Pomeranian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Professional
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Technolog Meblowy

Czy jesteś kreatywnym technologiem meblowym z pasją do projektowania i doskonalenia procesów produkcyjnych? Znasz program Topsolid? Jeśli tak, to poszukujemy właśnie Ciebie! Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy, która cieszy się wysoką pozycją w branży meblarskiej.

Miejsce pracy: Jeleńska Huta

Twoje zadania:

  • Tworzenie dokumentacji: Opracowywanie rysunków technicznych i dokumentacji technologicznej.
  • Kalkulacje wyrobów: Przygotowywanie dokładnych kalkulacji produktów.
  • Nadzór produkcyjny: Monitorowanie procesów produkcyjnych związanych z realizowanymi projektami.
  • Wsparcie technologiczne: Udzielanie wsparcia technologicznego zarówno pracownikom firmy, jak i kontrahentom.
  • Pomiary: Udział w pomiarach.

Wymagania:

  • Znajomość Topsolid: Znajomość programu do projektowania 3D Topsolid – to dla nas warunek konieczny!
  • Doświadczenie: Doświadczenie na stanowisku Technologa meblowego.
  • Projektowanie mebli: Znajomość zasad projektowania mebli i doboru odpowiednich materiałów.
  • AutoCAD: Umiejętność projektowania w 2D przy użyciu AutoCAD.
  • Excel: Biegłość w korzystaniu z programu Microsoft Excel.
  • Systemy ERP: Mile widziana znajomość systemu ERP, praca w systemie COMARCH będzie dodatkowym atutem.
  • Język angielski: Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę lub kontrakt B2B – wybór należy do Ciebie!
  • Tryb pracy: Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie (9000-13000 brutto UoP/6500-9000 netto B2B) oraz system premii miesięcznych.
  • Rozwój zawodowy: Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Benefity: Ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do okularów korekcyjnych i inne.

Dołącz do zespołu naszego klienta i pracuj z najlepszymi w branży! Czekamy na Twoją aplikację.

  • Praca Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567