Technolog Maszyn/Konstruktor
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
FAKRO
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Zadania:
- konstruowanie nowych maszyn, narzędzi i oprzyrządowania
- wykonywanie i uzupełnianie dokumentacji technicznej (rysunki wykonawcze, instrukcje obsługi, zalecenia BHP)
- tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D w programie CAD
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne — preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn
- znajomość programu CAD (preferowany SolidEdge)
- umiejętność rozwiązywania zagadnień konstrukcyjnych
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość zasad rysunku technicznego
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
- szkolenia i możliwość rozwoju
- kursy językowe
- dofinansowanie kart sportowych
- atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
- dofinansowanie opieki medycznej
- parking pracowniczy
- bonusy świąteczne
- dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
Zapraszamy do aplikowania: www.fakro.pl/oferty-pracy/nowy-sacz/#211682

  • Praca Nowy Sącz
  • Technolog Nowy Sącz
  • Konstruktor Nowy Sącz
  • Konstruktor (osoba) Nowy Sącz
  • Technolog żywności Nowy Sącz
  • Operator maszyn Nowy Sącz
  • Operator maszyn budowlanych Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749