Technolog linii galwanicznej
  • Jastrzębie k. Brodnicy
kujawsko-pomorskie, Jastrzębie k. Brodnicy, Kujawsko-pomorskie, Polska
Gotec Polska
27. 9. 2024

Firma Gotec Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) - spółka dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy kapitałowej, specjalizująca się w uszlachetnianiu powierzchni części metalowych i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji oraz w produkcji części samochodowych metalowych oraz z tworzyw sztucznych, w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów chemicznych na linii cynk-nikiel, cynk-cynk, kontrola nad przeprowadzanymi analizami i ilością  dodawanych substancji, dbanie o prawidłową pracą laboratorium w porozumieniu z Kierownikiem, codzienne raportowanie o bieżącej sytuacji,
  • Wdrażanie i nadzór technologiczny nad projektami rozwojowymi na linii cynk-nikiel i cynk-cynk na polecenie przełożonego, kontrola poprawności przebiegu procesu, zgodnie ze specyfikacjami, normami i ustaleniami z klientem,
  • Organizowanie i zamawianie niezbędnego wyposażenia oraz materiałów pomocniczych dla całej linii cynk-nikiel i cynk-cynk w porozumieniu z Kierownikiem,
  • Sprawdzanie zgodności zamówień z otrzymaną dostawą, sprawdzanie dostarczonych surowców pod względem ilościowym, weryfikacja dokumentów dostawy oraz raportowanie o nieprawidłowościach,
  • Optymalizacja produkcji, przeprowadzanie prób technologicznych i ich dokumentacja, opracowywanie recept na stabilizację procesu oraz przygotowywanie próbek do analizy,
  • Tworzenie oraz utrzymywanie standardów dotyczących jakości;
  • Podejmowanie skutecznych działań w egzekucji ustalonego poziomu jakości,
  • Niezwłoczne zawiadomienie przełożonego o wszelkich zauważonych nieprawidłowościach  w laboratorium oraz na linii cynk-nikiel i cynk-cynk oraz współpraca przy analizie problemów jakościowych i zagadnień technologicznych,
  • Kontrola nad dokumentacją laboratorium, linii cynk-nikiel i cynk-cynk, zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości związanych z prowadzeniem dokumentów, sporządzanie, uaktualnianie instrukcji, formularzy, procedur, dokumentacji technicznej i technologicznej oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję,
  • Zgłaszanie przełożonemu o wszelkich nieprawidłowościach związanych z funkcjonowaniem urządzeń oraz wątpliwą jakością części oraz o sytuacjach zauważonych na terenie zakładu i pomoc w ich usuwaniu.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe chemiczne,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników,
  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych podróżach służbowych,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Szkolenia i kursy dokształcające,
  • System opieki medycznej,
  • Awanse wewnątrzzakładowe.

Jeśli masz więcej pytań proszę zadzwoń do nas 56 682 07 01

Aplikacje zawierające CV i listy motywacyjne prosimy zamieścić za pomocą przycisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291