Technolog kosmetyki kolorowej
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie opracowywania składu i formulacji produktów z kosmetyki kolorowej,
  • Monitorowanie trendów na rynku kosmetycznym,
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów dla nowych produktów,
  • Sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej,
  • Współpraca z producentami materiałów wyjściowych oraz nadzór nad zamówieniami surowców,
  • Odpowiada za tworzenie specyfikacji nowych produktów oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami,
  • Nadzoruje produkcję w zakresie specyfikacji jakościowo – technicznych produkowanych asortymentów,
  • poprawności zapisów na opakowaniach pod względem prawnym,
  • Przygotowuje zestawienia, oraz przeprowadza ocenę dostawców surowca, materiałów pomocniczych, oraz dodatków,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
  • Znajomość rynku kosmetycznego,
  • Minimum roczne doświadczenie w firmie kosmetycznej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku na stanowisku wymagającym dotrzymywania napiętych terminów i spełniania wysokich wymagań jakościowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków,
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Dostęp do szkoleń,
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584