Technolog Kosmetyczny R&D
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prób nowych produktów kosmetycznych w oparciu o dokładne wytyczne dotyczące projektu wraz z założoną ofertą cenową produktu,
  • Wykonywanie prac laboratoryjnych związanych z nowo wytwarzanymi próbkami,
  • Tworzenie nowych receptur kosmetycznych i aktualizowanie już istniejących zgodnie z wymogami rynkowymi i prawnymi, przeprowadzanie testów, opisywanie i wysyłka próbek do badań,
  • Opracowanie technologii produkcji kosmetyków na skalę pilotażową i produkcyjną,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych podczas procesów produkcyjnych,
  • Nadzór przy pierwszych produkcjach nowo wytwarzanych produktów,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Weryfikacja poprawności składów i opisów na etykiecie produktu,
  • Kontakt z firmami surowcowymi,
  • Poszukiwanie i testowanie nowych surowców,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, kosmetologii, technologii chemicznej, farmacji lub kierunków pokrewnych,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w firmie kosmetycznej ( kosmetyka kolorowa )
  • Znajomość rynku kosmetycznego,
  • Systematyczność i skrupulatność,
  • Praktyczna wiedza na temat surowców stosowanych w procesie produkcji,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu,
  • Wielozadaniowość,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zniżki na produkty firmowe

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392