Technolog konstruktor z j. francuskim
  • Starachowice
technolog konstruktor z j. francuskim
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 8. 2024

Dla naszego klienta z siedzibą w Starachowicach poszukujemy specjalisty na stanowisko technologa konstruktora. Jeśli masz wykształcenie techniczne, znasz język francuski oraz SolidWorks to może być idealna praca dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • podstawowej znajomości obróbki blach i procesu spawania
  • bardzo dobrej znajomość języka francuskiego -warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomość SolidWorks

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o prace bezpośrednio z firmą
  • możliwość pracy hybrydowej
  • pracę od pon-pt, 1 zmiana
  • warunki finansowe dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia

Zadania

  • tworzenie szczegółowej dokumentacji dotyczącej konstrukcji i technologii wytwarzania wyrobów
  • wprowadzanie dokumentacji, procesów, czasów oraz danych funkcjonujących w systemie ERP
  • tworzenie kosztorysów oraz zestawień materiałowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dokumentacją technologiczną oraz wspieranie procesów produkcyjnych
  • współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych projektów

  • Praca Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567