TECHNOLOG - KONSTRUKTOR / PROJECT MANAGER
  • Otwock
Otwock, Otwock, mazowieckie, Polska
ATS Display Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Uzupełniamy Zespół ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie i w związku z tym poszukujemy osób, które chcą do nas dołączyć pracując na stanowisku Technolog Konstruktor / Project Manager.

ZAPEWNIAMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie szkoleń
  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji
  • możliwość uczestnictwa w spotkaniach branżowych
  • pracę w kompetentnym i zgranym zespole

OCZEKUJEMY:

  • wyższego wykształcenia technicznego (preferowana inżynieria produkcji, technologia drewna)
  • znajomości procesów technologicznych z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, metalu i drewna
  • minimum rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży POS lub w branżach pokrewnych
  • praktycznej znajomości obsługi programów CAD (Solid Edge, Corel Draw)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)
  • prawa jazdy kat. B
  • zaangażowania w prowadzone projekty
  • wysokiej kultury osobistej
  • systematyczności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość branży POS będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA:

  • przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej i opracowywanie technologii w procesie produkcji
  • zamawianie materiałów/surowców/części niezbędnych do produkcji
  • kontrolowanie stanu i przepływu materiałów produkcyjnych
  • współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Handlowym - koordynacja produkcji
  • wykonywanie kalkulacji – kosztorysowanie
  • rozliczenia kosztów projektów

  • Siedziba firmy mieści się w Wiązownie
  • W branży materiałów reklamowych POS jesteśmy obecni od 2001 roku. Zapewniamy szerokie wsparcie kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek na całym świecie. Produkujemy displaye, ekspozytory, stojaki i standy reklamowe. Każdy projekt naszego studia graficznego jest weryfikowany przez doświadczonych inżynierów, a następnie konstruowany w zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy doceniani nie tylko przez naszych klientów, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których zdobyliśmy już ponad 100 nagród. Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Otwock
  • Manager Otwock
  • Manager otwocki
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544