TECHNOLOG/KONSTRUKTOR (K/M)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Obowiązki

  • Wykonanie rozkroi wraz z kompletacją do procesu cięcia termicznego i mechanicznego stali
  • Analizowanie pod względem montażowym i technologicznym dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej w ustalonym zakresie
  • Ustalanie norm czasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami na opracowane przez siebie operacje
  • Wykonywanie kalkulacji cenowych dla klientów
  • Bieżące aktualizowanie wytwarzanych i nadzorowanych dokumentów oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Realizacja polityki jakości oraz wypełnianie obowiązków wynikających z systemu zarządzania jakością spółki w ramach realizacji swoich zadań
  • Reprezentowanie oddziału wobec klientów w ustalonym przez kierownictwo oddziału zakresie
  • Realizacja poleceń/ zadań wykonywanych przez przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane uzupełnione specjalistycznymi szkoleniami w kierunku budowa maszyn, konstrukcji stalowych spawalnictwa lub pokrewnych
  • Mile widziane doświadczenie w podobnym
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, CAD itp.)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat „B”

Oferujemy

  • Świadczenia socjalne
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Technolog Gorzów Wielkopolski
  • Konstruktor Gorzów Wielkopolski
  • Technolog żywności Gorzów Wielkopolski
  • Konstruktor (osoba) Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584