Technolog - Konstruktor
  • Opatkowice
małopolskie, Opatkowice, małopolskie, Polska
Prinox Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej wykonywanych elementów (instalacji przemysłowych oraz konstrukcji nierdzewnych)
  • Przygotowywanie specyfikacji materiałowej, dobieranie elementów montażowych
  • Odpowiedzialność za poprawność opracowywanych projektów, przestrzeganie jakości i założonych terminów
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych/wprowadzanie usprawnień konstrukcyjno-technologicznych w realizowanych projektach
  • Wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów
  • Optymalizacja kosztów i nadzór nad procesami produkcyjnymi przy współpracy z innymi działami
  • Zapewnianie zgodności dokumentacji technicznej z wymogami klienta

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (mile widziane kierunki mechaniczne)
  • Praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • Dobra znajomość programu SolidWorks
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość branży wodno-ściekowej lub/i branży spożywczej
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych związanej z procesami spawania oraz obróbką stali

To oferujemy

  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesujące projekty/możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w zaangażowanym i przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i kwalifikacji
  • Szkolenia branżowe CAD
  • Okazjonalna praca zdalna

Zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu?

Wyślij swoje CV!

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509