Technolog - konstrukcji stalowych
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4321345

Obowiązki

  • analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych,
  • opracowywanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej​.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej,
  • znajomość rysunku technicznego i złożeniowego,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • znajomość programów typu: AutoCad i Sollidworks,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (tj. ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584