Technolog - formy suche
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gofarm Sp. z o.o. sp.k.
1. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koncepcyjne opracowywanie produktów
  • Analiza dostępnej literatury naukowej, również w języku angielskim
  • Ocena dokumentacji i pozyskiwanie surowców oraz opakowań bezpośrednich niezbędnych do wykonania formulacji
  • Opracowywanie i rozwój formulacji do momentu otrzymania stabilnej próbki produktu
  • Wykonywanie badań podstawowych dla przygotowanych próbek
  • Prowadzenie/nadzorowanie badań stabilności dla próbek laboratoryjnych
  • Przygotowanie i udział w próbie technologicznej (transfer technologii w miejscu produkcji rozwijanego produktu)
  • Pozyskiwanie próbek po próbie technologicznej i ich przekazywanie do badań stabilności
  • Współpraca ze Specjalistą ds. Badań i Rozwoju w ramach opracowywania składu produktu
  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi i jednostkami naukowymi w zakresie rozwijanych produktów
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej produktów w obszarze R&D produktu
  • Współpraca z Działem Rejestracji i Jakości
  • Współpraca z klientami w zakresie rozwoju produktów prowadzonego na zlecenie
  • Udział w pracach związanych z dofinansowaniem projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne lub pokrewne)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w rozwoju tabletek w kategorii produktu leczniczego
  • Znajomość wymagań Prawa Farmaceutycznego
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie opracowywania elementów dokumentacji CTD dotyczących wymagań dla produktu (część 3.P)
  • Biegła umiejętność przeszukiwania i analizy literatury naukowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność i dokładność w opracowywaniu dokumentacji
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Znajomość wymagań prawnych dla wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne zadania oraz możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość otrzymania premii w ramach obowiązującego w firmie systemu premiowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie nauki/doskonalenia języka angielskiego
  • Karty multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Dodatkowe dni wolne
  • Inicjatywy dobroczynne

Technolog form suchych odpowiedzialny będzie za opracowywanie i wdrażanie produktów leczniczych, wyrobów medycznych substancyjnych oraz suplementów diety w postaci tabletek, kapsułek i proszków.

  • Praca Kraków
  • Technolog Kraków
  • Technolog żywności Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563