Technolog
  • Grajewo
Technolog
Grajewo, Grajewo, Podlaskie Voivodeship, Polska
PORTA KMI Poland
6. 6. 2024

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu. Szukamy osób na stanowisko: Technolog

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji rysunkowej i technologicznej,
  • Opracowanie procesów technologicznych,
  • Bieżąca obsługa technologiczna zleceń produkcyjnych,
  • Konstruowanie wyrobów na wszystkich etapach jego rozwoju,
  • Przeprowadzanie badań i testów materiałów oraz nowych wyrobów,
  • Tworzenie, modyfikowanie i optymalizacja programów sterujących maszynami CNC.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (np. technologia drewna, inżynieria produkcji, obróbka skrawaniem),
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • Dokładność, precyzja oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analizy danych i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży drzewnej,
  • Doświadczenie w pisaniu programów sterujących dla maszyn CNC,
  • Znajomość języków programowania G-code i/lub innego,
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu ERP,
  • Znajomość materiałów drzewnych oraz ich obróbki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • Udział w ZFŚS (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, dodatek na dzień dziecka, kasa zapomogowo-pożyczkowa),
  • Pakiet medyczny Lux-Med finansowany przez pracodawcę,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Rabat 50% na produkty Porta dla pracowników firmy,
  • Możliwość udziału w wewnętrznych programach Porta: finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników,
  • Program kafeterii MyBenefit (w tym m.in. karta Multisport),
  • Bilety do kina,
  • Dodatek relokacyjny – do 3000 zł do pierwszej pensji dla osób przeprowadzających się (zakład mieści się w Ełku, woj. warmińsko-mazurskie).

  • Praca Grajewo
  • Grajewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851