Technolog
  • Łódź
Technolog
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Technolog

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych produktów, maszyn i urządzeń w obszarze produkcji
  • Optymalizacja obecnych procesów produkcyjnych, pod kątem wydajności, jakości oraz ergonomii
  • Analiza przyczyn przestojów i zakłóceń w procesie produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Detekcja, analiza i sprawne rozwiązywanie problemów na maszynach
  • Kontrola stanu oraz zamawianie części zamiennych
  • Prewencja, dbałość o stan techniczny maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomości rysunku technicznego
  • Operatywność, komunikatywność w pracy w zespole, samodzielność
  • Zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomości technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • Znajomości obróbki skrawaniem
  • Umiejętności szybkiej i sprawnej analizy detekcji i usuwania problemów w maszynie
  • Znajomości MS Office
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Znajomość j angielskiego
  • Znajomość uregulowań ISO,IATF,TISAX
  • Znajomość programowania, obsługi robotów ABB/ Kuka

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w branży automotive
  • Szeroki pakiet benefitów
  • System premii powiązany z osiąganymi wynikami
  • Stałe zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • Możliwość szkoleń i rozwoju wg. indywidualnych potrzeb

W zależności od działu, praca w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym.

  • Praca Łódź
  • Technolog Łódź
  • Technolog żywności Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045