Technolog ekstruzji folii
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki-folie
6. 9. 2024

Firma Bogucki Folie, posiadająca 39-letnie doświadczenie w produkcji opakowań, o ugruntowanej pozycji na rynku polietylenowych folii termokurczliwych i opakowaniowych do żywności, poszukuje kandydata na stanowisko Technologa ekstruzji folii w zakresie produkcji metodą rozdmuchu i wylewania cast..
Zakres obowiązków:
prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych
tworzenie receptur folii koekstrudowanych i wdrażanie surowców
opracowywanie procesu technologicznego produkcji folii
analiza potrzeb klientów i dobór odpowiedniej technologii produkcji
nadzór nad zgodnością wyrobu z wymaganiami klienta
optymalizacja kosztów produkcji i usprawnianie procesów technologicznych
doradztwo techniczne oferowane klientom
współpraca z pozostałymi działami w Firmie
Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne: technologia chemiczna, poligrafia, inżynieria materiałowa - bądź kierunki pokrewne
dobra znajomość języka angielskiego; język niemiecki będzie dodatkowym atutem
asertywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
umiejętność dokonywania analizy problemu i poszukiwanie optymalnych rozwiązań
szybkie odnajdywanie się warunkach pracy pod presją czasu
umiejętność pracy w zespole
prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
szkolenia zewnętrzne, targi i konferencje branżowe
stabilną formę zatrudnienia na umowę o pracę
praca w zgranym i doświadczonym zespole
dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce

  • Praca Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567