Technolog Działu Aluminium (firma okienna)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
SalesHR
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie konstrukcji i opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami
  • Opracowywanie wpływających zamówień i zapytań ofertowych
  • Wsparcie techniczne dla stałych partnerów handlowych w kraju i zagranicą
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Praca przy użyciu programów konstrukcyjnych Alicad, MB-Cad

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku technologa w branży okiennej lub drzwiowej
  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość programów MS Office
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe do ustalenia, umowa o pracę
  • pakiet benefitów
  • duże możliwości rozwoju
  • samodzielność w mocno rozwijającej się marce w branży

  • Praca Łódź
  • Technolog Łódź
  • Technolog żywności Łódź
  • Agent firmy inwestycyjnej Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536