Technolog ds. Wody i Ścieków
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
CT Chemie Technik Polska Zbigniew Gruca
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych
  • Doradztwo techniczne dotyczące systemów przemysłowego uzdatniania wody
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Nadzorowanie nad rozruchem systemów oraz uczestnictwo w realizacji projektów, wsparcie techniczne dla Użytkowników Systemów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, wymagane: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, specjalność technologia wody i ścieków i pokrewne)
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna dot. technologi uzdatniania wody w przemyśle
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy na www.ct-technik.com.pl

  • Praca Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567