Technolog ds. formowania rotacyjnego (rotomouldingu)
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad działaniami związanymi z procesem formowania rotacyjnego,
  • dbanie o poprawność wykonania założeń technologicznych oraz terminowość uruchomień projektów,
  • merytoryczny udział w procesie projektowania nowych produktów oraz form,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • organizowanie i realizowanie działań zmierzających do rozwiązania problemów technologicznych powstałych w procesie produkcyjnym,
  • prowadzenie prac nad optymalizacją parametrów procesów, zwiększeniem efektywności produkcyjnej, usprawnieniami i modyfikacjami procesów technologicznych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy procesie formowania rotacyjnego - wymóg konieczny,
  • umiejętność przeprowadzania obliczeń inżynierskich i analizy otrzymanych danych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację- mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:
  • ciekawą i samodzielną pracę w nowoczesnej i rodzinnej firmie z 30 letnim stażem na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • różnorodny pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie dla dzieci do wypoczynku).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technolog Bielsko-Biała
  • Technolog żywności Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045