Technolog drewna
  • Pszczew
Pszczew, Pszczew, lubuskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana technologia drewna)
  • dobra znajomość procesów obróbki materiałów drzewnych
  • znajomość rysunku technicznego i zagadnień konstrukcyjnych
  • praktyczna znajomość programu Autodesk Inventor

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju w rozpoznawalnej firmie produkcyjnej
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego oraz system premiowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • ubezpieczenia grupowe
  • szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • program wdrożeniowy dla pracownika
  • zgrany zespół i pomocnych współpracowników (w firmie jest zatrudnionych około 130 pracowników)
  • siedzibę firmy w Pszczewie z dostępem do miejsc parkingowych

  • Praca Pszczew
  • Pszczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584