TECHNOLOG DO SPRAW PRODUKCJI ALU
  • Nowa Ruda
Nowa Ruda, Nowa Ruda, dolnośląskie, Polska
Matplast Sp. z o.o.
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bożkowska 3, 57-402 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i ewidencjonowanie dokumentacji techniczno -technologicznej do produkcji stolarki ALU, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych,Planowanie zakresu robót produkcyjnychOrganizacja logistyki związanej z produkcją stolarki ALU ,rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowychPrzygotowywanie algorytmów produktów wspomagających produkcję stolarki specjalnejOrganizacja i koordynowanie procesów o charakterze technicznymKontrola stanu technicznego w podległych działachRozwijanie i wdrażanie nowych technologii w podległych działach spółki Prezentacja produktu, przedstawienie zalet i korzyści produktuWykonywanie wycen projektówStała współpraca z producentami i poddostawcamiNegocjacje z klientamiOptymalizacja procesów obróbczych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: biegła obsługa komputera, pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Inne : Rzetelność i dokładnośćwykształcenie technicznePunktualnośćumiejętność pracy zespołowej,dokładność,zaangażowanie,dobra organizacja pracy,prawo jazdy będzie dodatkowym atutemWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: MATPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: marsz. Józefa Piłsudskiego 14, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

  • Praca Nowa Ruda
  • Pracownik produkcji Nowa Ruda
  • Nowa Ruda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179