Technolog / Chemik
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
ICB Pharma Sp.j.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Osoba ta będzie odpowiedzialna za kreowanie i tworzenie nowych produktów na rynek konsumencki w obszarze Health Care, Animal Care, Pest Control.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad i metodologii badań naukowych i eksperymentów.
  • Wiedza z zakresu kolejności prac nad nowymi produktami (substancji, formulacji).
  • Znajomość technologii i zasad korzystania z profesjonalnego sprzętu.
  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem do profesjonalnego procesu.
  • Podstawy kompetentnego (przede wszystkim z prawnego punktu widzenia) wypełniania różnych dokumentów - od harmonogramu prac po sporządzanie kosztorysów i wniosków o dostawy.
  • Umiejętność analitycznego przetwarzania informacji.
  • Znajomość zasad i technologi kontroli jakości wyrobów.
  • Wykonywanie prac laboratoryjnych związanych z nowo wytwarzanymi próbkami.
  • Tworzenie nowych receptur i aktualizowanie już istniejących.
  • Opracowanie technologii produkcji na skalę pilotażową i produkcyjną.
  • Nadzór przy pierwszych produkcjach nowo wytwarzanych produktów.
  • Weryfikacja poprawności składów i opisów na etykiecie produktu.
  • Kontakt z firmami surowcowymi.
  • Poszukiwanie i testowanie nowych surowców.

To oferujemy

  • Pracę w polskiej innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy/laptop/telefon.
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

Osoba, której szukamy to człowiek z wykształceniem chemicznym i doświadczeniem w tworzeniu nowych produktów chemicznych lub kosmetycznych, które z sukcesem zostały wprowadzone na rynek.

Szukamy osoby kreatywnej, chcącej realizować swoje pasje i umiejętności, lubiącej wyzwania i chętnej do rozwoju w innowacyjnej, chemicznej organizacji.

  • Praca Jaworzno
  • Chemik Jaworzno
  • Technolog Jaworzno
  • Technolog żywności Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584