Technolog (branża ślusarki aluminiowej)
  • Alwernia
Alwernia, Alwernia, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest intensywnie rozrastająca się firma
specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu
nowoczesnych konstrukcji szklanych.

Do nowego zakładu w Alwerni, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog
miejsce pracy: Alwernia

Oczekujemy

  • doświadczenia związanego z technologią ślusarki aluminiowej,
  • znajomość branży ślusarki aluminiowej, szkła oraz aktualnych trendów,
  • umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej,
  • praktyczna znajomość materiałów i technologii stosowanych w branży,
  • umiejętność współpracowania z innymi działami w firmie,
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania informacji technicznych w jasny i zrozumiały sposób.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym zakładzie w Alwerni,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe,
  • profesjonalne szkolenia,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji,
  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami,
  • bieżąca obsługa zleceń produkcyjnych,
  • tworzenie specyfikacji materiałowych,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.

  • Praca Alwernia
  • Alwernia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055