Technolog
  • Lublin
Technolog
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
WSK "PZL-Świdnik" S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji rysunkowej, projektowej i wymagań technicznych, związanych z bieżącymi procesami technologicznymi,
  • Przygotowywanie kart technologicznych, Job Cards oraz instrukcji technicznych,
  • Optymalizacja procesów i ich industrializacja,
  • Współpraca z innymi działami w firmie (w środowisku lokalnym i międzynarodowym).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętności techniczne: znajomość rysunku technicznego, znajomość programu CAD (mile widziana obsługa CATIA, NX lub innego programu inżynierskiego), ogólna wiedza techniczna, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Kompetencje miękkie: sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina, dobre umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny.

  • Praca Lublin
  • Technolog Lublin
  • Technolog żywności Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567