Technolog
  • Lublin
Technolog
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe techniczne oraz pierwsze doświadczenie zawodowe, jesteś otwarty na naukę i rozwój kompetencji oraz znasz od strony praktycznej rysunek techniczny i pogram CAD, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • umiejętności obsługi CAD i Excel,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • minimum podstawowej znajomości budowy maszyn i materiałoznawstwa,
  • samodyscypliny, rzetelności, dokładności, terminowości,
  • umiejętności analizy i oceny problemów technicznych,
  • wielozadaniowości.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w godzinach biurowych 7-15
  • miesięczny bonus frekwencyjny
  • kartę sportową
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zadania

  • projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • optymalizacja obecnych procesów produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z działem kontroli jakości i produkcji

  • Praca Lublin
  • Technolog Lublin
  • Technolog żywności Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246