TECHNOLOG
  • Pyrzyce
TECHNOLOG
Pyrzyce, Pyrzyce, Zachodniopomorskie, Polska
Sharman Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• projektowanie i wdrażanie nowych produktów oraz rozwój i modyfikacja istniejących
• opracowywanie dokumentacji technologicznej
• przeprowadzanie prób technologicznych
• uczestnictwo w panelu sensorycznym
• współpraca z innymi działami firmy
Oczekiwania:
• mile widziane doświadczenie w dziale technologii w branży dodatków do żywności
• wykształcenie wyższe (technologia żywności, chemia lub pokrewne)
• znajomość przepisów prawa żywnościowego
• znajomość standardów HACCP, IFS lub BRC
• zdolności sensoryczne
• kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność
• biegła umiejętność obsługi komputera (m.in. Microsoft)
• znajomość języków obcych
Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• stabilne zatrudnienie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Zgłoszenia:
• Prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego i referencji w ciągu 30 dni od daty publikacji ogłoszenia.
• Na wysyłanych dokumentach proszę dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)
• Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy
• Zapewniamy dyskrecję.
SHARMAN sp. z o.o.
ul. Ciepłownicza 16
74-200 Pyrzyce
www.sharman.pl

  • Praca Pyrzyce
  • Pyrzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851